HelpX نرم افزاری برای سفر رایگان!هلپکس یک اپلیکیشن فوق العاده است.در این اپلیکیشن شما می توانید بدون پول برای سفرتان برنامه ریزی کنید! خیلی هیجان انگیز است!.شما یک میزبان در کشور مقصدتان پیدا می کنید.میزبان جای خواب و خوراک و ... به شما می دهد و شما در عوض روزانه یک ساعات معینی را برای وی کار می کنید!

این یک راه حل بین المللی است.یک کار موقت و کوتاه! البته به خاطر داشته باشید باید ویزا و بلیط را تهیه کنید!

از این دست اپلیکیشن ها بسیار زیاد است و شما می توانید بدون هیچ پولی ، به نقاط مختلف دنیا سفر کنید.مانند WWOOF یا Workaway و AIESEC و HelpX هم از جمله ی همین اپلیکیشن هاست.

نهاد های بین المللی در دنیا وجود دارد که در ازای کار در مزرعه به شما فرصت و امکانات زندگی در خانه ی صاحب مزرعه را خواهند داد.برخی اپلیکیشن ها مثل WWOOF فقط کار در مزارع را به شما پیشنهاد می دهند.اما هلپکس حسن بزرگش در این است که به شما فرصت های زیادی خارج از مزارع خواهد داد!شما می توانید در یک قایق زندگی کنید یا در هاستل ها و خانه های شخصی و ... .

هدف پلت فرم هلپکس در تبادل فرهنگی بین میزبان ها و مسافران است.شما فرصت بیش تری برای گذراندن وقت و زندگی با بومیان آن منطقه خواهید داشت.زبان را بی دردسرتر یاد می گیرید و از همه مهم تر با جیب خالی ، زندگی می کنید.

قبل از این که بخواهید میزبانی فردی را در خارج از کشور قبول کنید و برای اقامت و خورد و خوراک به خانه اش بروید حتما هر چیزی که ذهنتان را درگیر کرده است را بپرسید و بعد از آن اقدام به سفر کنید. به طور مثال از فرد میزبانتان خانواده ای پرجمعیت با فرزندان قد و نیم قد بود و شما نسبت به سر و صدا حساس هستید می توانید که میزبانی وی را قبول نکنید. گیاه‌خوار یا گوشت‌خوار بودن هم مسئله‌ی مهمی در وعده‌های غذایی شماست که باید با میزبان در میان بگذارید. از ساعات کاری و قوانین داخلی منزل بپرسید. آگاهی از میزان مصرف حجم اینترنت، ساعت استفاده از تلویزیون و حتی آداب و رسوم خاص هر خانواده هم مهم هستند.

در رابطه با امنیت در سفر هم باید بگوییم که این مورد یک موضوع دو طرفه است و برای میزبان هم گاهی دلهره آور است که فردی خارجی وارد خانه و زندگی اش شود، پس باید در نظر داشته باشید که همه چیز کاملا دوطرفه است. اما شما می توانید از میزبانتان در سایت به صورت کتبی درباره امنیتتان در طول مدت میزبانی وی درخواست داشته باشید.


کاهش هزینه های سفرسفر ارزانهلپکسآشنایی با نرم افزار هلپکسکار در سفرچطور در سفر کار کنیم؟

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد