خرید اینترنتی بلیط هواپیما صورتیکبا پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود وسایل حمل ونقل سریع دیگر مسافت اهمیتی زیادی ندارد. همانطور که می دانید از ایران تا آمریکا را با خرید اینترنتی بلیط هواپیما در 12 ساعت می شود پیمود و دیگر انسان ها نگرانی بابت بعدمسافتی ندارند. تا جایی که امروزه شاهد آن هستیم که مکان تحصیل و گاهی کار از محل زندگی فاصله زیادی دارد. در این حالت سفر جزئی از زندگی ما می شود.

از طرفی افرادی که سفرهای روزانه یا هفتگی دارند تمایل دارند وقت کمتری را صرف راه کرده و بیشتر با هواپیما سفر می کنند.برای این افراد خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهمیت پیدا می کند. آن هم خرید آسان و ارزان بلیط هواپیما. در این بین آژانس های زیادی هستند که با هم رقابت می کنند و مدعی هستند که خدمات بهتری ارائه می دهند.

اما تجربه ثابت کرده است که خرید حضوری از آژانس ها و شرکت های هواپیمایی کار زمانگیر و دشواری و پر هرینه است زیرا انتخاب بلیط به سلیقه متصدی فروش است و شاید تعداد خطوط هوایی که با آن آژانس کار می کند کم باشند و چاره ای جز قبول آن نداریم.

با آمدن سایت ها وسامانه های فروش اینترنتی بلیط هواپیما این دردسرها، معطلی ها و محدودیت ها در خرید برداشته شده و دیگر از خرید حضوری خبری نیست. همچنین قیمت ها متعارف تر و مناسب تر شده اند.

در سال های اخیر وب سایت های زیادی در زمینه رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما فعالیت می کنند که سامانه صورتیک از آن جمله است. در سامانه صورتیک می توانید خرید اینترنتی بلیط هواپیما را انجام دهید.

با این وجود گاهی مسافران با ازدیاد سامانه های فروش روبه رو می شوند و گاهی از خرید خود ناراضی هستند. در اینجا به بررسی مختصری در مورد خرید اینترنتی بلیط هواپیما به صورت امن و مطمئن می پردازیم.

 

چه ویژگی هایی سامانه های معتبر خرید اینترنتی بلیط هواپیما باید داشته باشند؟

اولین ویژگی سامانه های معتبر خرید اینترنتی بلیط هواپیما داشتن نماد اعتماد الکترونیکی است. این نماد نشان از صحت عملکرد و اطمینان از سایت و خرید اینترنتی بلیط هواپیما و درستی هویت و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی دارد.

دومین ویژگی سامانه های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به روز رسانی لحظه ای آن است. در این صورت مسافر می تواند خرید اینترنتی بلیط هواپیما را با اطمینان از آن که تمام پروازها و پبشنهادات به روز در اختیارش قرار داده شده خرید خود را انجام دهد.

سومین ویژگی خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان استرداد آن از طریق سامانه است که سامانه صورتیک این امکان را فراهم کرده است. درصورت کنسلی باید مسافر این اطمینان را داشته باشد که می تواند بدون مراجعه به دفاتر آژانس از طریق همان سامانه کنسل و مبلغ آن را پس بگیرد.

چهارمین ویژگی سامانه های معتبر خرید اینترنتی بلیط هواپیما پاسخگو بودن  24 ساعته و رفع نیاز مشتریان است که صورتیک مفتخر است که طی سال ها توانسته به این هدف خود دست یابد.

 

قوانین خرید اینترنتی بلیط هواپیما

خرید اینترنتی بلیط هواپیما جزو قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی است و هرگونه تخلف در آن پیگرد قانونی دارد.همچنین خریدار نیز متعهد می شود که از قوانین خرید اینترنتی بلیط هواپیما مطلع است.

بر طبق قوانین هواپیمایی کشوری هرگونه کنسلی، تاخیر یا زودتر حرکت کردن هواپیما بر عهده شرکت هواپیمایی کشور است.

مسافر باید موقع خرید اینترنتی بلیط هواپیما نام و نام خاموادگی خود را دقیق و به حروف انگلیسی وارد کند. هرگونه اشتباه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما قابل اصلاح نیست و باید بلیط کنسل و دوباره خریداری شود.

بلیط خریداری شده باید با مشخصات مسافر مطابقت داشته باشد در غیر این صورت از پذیرش مسافر جلوگیری می شود.

طبق قوانین و مقررات هواپیمایی کشوری، در هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما باید به رده سنی مسافر دقت کنند چرا که با وارد کردن اشتباه سن مسافر از ورود به هواپیما جلوگیری می شود. باید در نظر داشت که بلیط هواپیما برای کودکان هرگز به صورت تنها و بدون بزرگسال صادر نمی شود.

در خرید اینترنتی بلیط هواپیما به صورت سیستمی مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد با نرخ های متفاوت انجام می گیرد. اما در پروازهای چارتر تمام قیمت ها برابر هستند.

پس از پرداخت و خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بازگشت از درگاه بانکی اطلاعات بلیط  چارترهواپیما به ایمیل شما ارسال می شود و باید پرینت آن را هنگام سوار شدن به هواپیما به همراه داشته باشید. اگر بلیط هواپیما سیستمی خریداری کرده اید باید کارت شناسی نیز به همراه داشته باشید.

قبل از خرید اینترنتی بلیط هواپیما کنید و از درستی آن مطمئن شوید زیرا در صورت کنسلی طبق قوانین مبلغی از آن کسر می شود و مابقی به حساب مسافر واریز می شود. نرخ جریمه در پروازهای سیستمی مطابق با شرکت هواپیمایی مورد نظر است اما در چارتر به چارترکننده بر می گردد. در صورت کنسلی در سامانه صورنسک مبلغ به صورت آنلاین به حساب مسافر برگشت داده می شود.

بلیط هواپیمایی که لغو شده یا تاخیر بیش از 2 ساعت داشته است بدون جریمه به مسافر برگشت داده می شود. که باید در فرودگاه مبدا برای استرداد بدون جریمه مهر شود.

 درخرید اینترنتی بلیط هواپیما اسم ایرلاین و نوع هواپیما روی بلیط درج شده است و هرگونه مغایرت در هنگام پرواز بر عهده شرکت هواپیمایی آن ایرلاین است و هیچ مسولیتی متوجه سامانه خرید اینترتنی بلیط هواپیما نمی شود.

بر طبق قوانین کشور صدور بلیط هواپیما عتبات برای اتباع کشورهای افغانستان، هند، بنگلادش و پاکستان در ایران مقدور نیست و خرید بلیط این مسافران از ایران مسولبتش بر عهده خود مسافران می باشد.

در سامانه صورتیک می توانید با خرید اینترنتی بلیط هواپیما به هر کجای دنیا به راحتی سفر کنید.

 

 


خرید اینترنتی بلیط هواپیمابلیط هواپیماصورتیک

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد