خرید بلیط ارزان هواپیما صورتیکدر سال های اخیر وب سایت های زیادی برای خرید بلیط ارزان هواپیما شروع به فعالیت کرده اند. در حال حاضر بلیط هواپیما به دو شکل سیستمی و چارتری به فروش می رسد.

پروازهای سیستمی مستقیما از سیستم شرکت هواپیمایی صادر می شود اما پروازهای چارتری از سیستم چارترکننده صادر می شود. معمولا چارترکننده تمام یا تعدادی از صندلی های یک هواپیما را پیش خرید می کند. سامانه رزرواسیون آنلاین صورتیک با جمع آوری اطلاعات تمام پروازهای سیستمی و چارتری خرید بلیط ارزان هواپیما را به هر نقطه ای که بخواهید میسر می کند.

 

تفاوت بین پرواز سیستمی و چارتری در چیست؟

در پروازهای چارتری قوانین کنسلی و استرداد بلیط بر عهده چارتر کننده است اما در پرواز سیستمی کنسلی و استرداد بلیط کاملا مطابق قوانین شرکت های هواپیمایی است. همچنین در مورد قیمت بلیط کودکان بالای 2 سال در پروازهای چارتری هیچ تفاوتی با بزرگ سال ندارند اما در پرواز سیستمی قیمت کودک کمتر است.

در مسیرهای پر رفت وآمد وفصول شلوغ سال برای خرید بلیط ارزان هواپیما آژانس ها اقدام به خرید بلیط چارتر می کنند و قرار دادهایی با شرکت های هواپیمایی می بندند. گاهی اوقات شرکت هایی که کارمندان آنها مدام در سفر هستند نیز اقدام به خرید بلیط چارتر می کند.

 

بلیط ارزان و چارتر هواپیما را کی بخریم؟

زمانی که بلیط های هواپیما به فروش نرسیده باشند قیمت بلیط ها کاهش می یابد. برای خرید بلیط ارزان هواپیما این بهترین زمان است چون با کم کردن قیمت ها می خواهند مسافران را به خرید ترغیب کنند که هواپیما صندلی خالی نداشته باشد. سامانه صورتیک به صورت لحظه ای ارزانترین بلیط چارتی هواپیما را جستجو و پیشنهاد می دهد.

سامانه رزرواسیون آنلاین صورتیک بهترین و کاملترین ارائه دهنده بلیط چارتر ارزان هواپیما و سیستمی است که توانسته تمام اطلاعات پروازها را به صورت یکجا جمع آوری کرده و در اختیار مسافران قرار دهد.

برای خرید بلیط ارزان و چارتر هواپیما به آسانی می توانید به قسمت خرید بلیط رفته و با وارد کردن شهر مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر و همچنین انتخاب نفرات و زدن دکمه جستجو، بلیط خود را انتخاب نمایید.

سفر با هواپیما در گذشته پر دردسر بود و کسانی که می خواستند با هواپیما رفت وآمد کنند معمولا سرعت و راحتی برایشان مهم بود. زیرا گرفتاری ها و دغدغه های مخصوص به خودشان را داشتند اما سامانه صورتیک این دغدغه مسافران را حل کرد و مسافران توانستند در زمان بسیار کم اقدام به خرید بلیط کنند. خرید بلیط ارزان هواپیما در صورتیک با وارد کردن مبدا و مقصد به راحتی امکان پذیر شد.

 

بلیط لحظه آخری به چه معنا است؟

بلیط هایی که برای سفرهای داخلی بین دو روز تا چند ساعت قبل از پرواز گرفته می شود و همچنین در مورد پروازهای خارجی بین یک هفته تا چند ساعت قبل از پرواز است لحظه آخری می گویند. این بلیط ها معمولا ارزانتر هستند. پس اگر با مسافرت های ناگهانی مشکلی ندارید می توانید با خرید بلیط ارزان  و چارترهواپیما از مزایای این بلیط بهره مند شوید.

 

کی بلیط ارزان و چارتر بخریم؟

معمولا بازه زمانی 60 تا 15 روز قبل از سفر در گران ترین حالت خود قرار دارد. اگر بلیط های زیادی به فروش نرفته باشد زمان چارتر و ارزان کردن آن است. در نتیجه برای اینک بلیط های پرواز به فروش برسند بلیط های چارتری ازران می شوند. این بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان و چارتر هواپیما است.

 

صورتیک مجموعه ای کامل از بلیط ارزان و چارتر هواپیما

وقتی به دنبال بلیط ارزان هواپیما می گردیم باید به سایتی سر بزنیم که تمام خطوط هواپیمایی را داشته باشد. باید توجه کنید اگر سایتی دارای تمام خطوط پروازی با تمام قیمت های مختلف نباشد ممکن است شما نتوانید بلیط ارزان و چارتر هواپیما را در کل بلیط های مسیر مورد نظر خریداری کنید.

این امکان وجود دارد که بلیط ارزان هواپیما در یک مسیری وجود داشته باشد اما در سایتی که خرید بلیط ارزان هواپیما را جستجو می کنید وجود نداشته باشد. برای تعداد زیادی از مسافران وجود و خرید بلیط هواپیما بسیار اهمیت دارد که سامانه صورتیک به شما این تضمین را می دهد که این بلیط با خیال راحت در اختیار شما قرار می گیرد. اما در این سایت می توانید بلیط ازران و چارتر را خریداری نمایید.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد

برای خرید بلیط ارزان مشهد در سامانه صورتیک جستجو کنید و قیمت تمام بلیط ها را با هم مقایسه کنید و صرفا به دنبال ارزان ترین بلیط هواپیما نباشید زیرا عوامل مختلفی روی قیمت بلیط هواپیما تاثیر می گذارد مانند نوع کلاس پروازی، نوع ایرلاین و...

در نظز داشته باشید که خرید بلیط ارزان مشهد لزوما به معنی بهترین بلیط نیست. ابتدا تمام امکانات پرواز مورد نظر را چک و مقایسه کنید سپس اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد کنید.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما کیش

جزیره کیش به دلیل توریستی بودن و زیبا بودن آن و توجه زیاد مسافران به این جزیره غالبا پر رفت وآمد است و خرید بلیط ارزان هواپیما کیش برای مسافران از اهمیت زیادی برخوردار است. اما باز هم توصیه می کنیم هنگام خرید بلیط هواپیما کیش باز هم به امکانات و شرایط پروازی بلیط ازران یا چارتر خود دقت کنید و سپس اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما کیش از صورتیک کنید.

ما در سامانه رزرواسیون صورتیک بهترین پیشنهادات و راحت ترین راه ها را برای خرید بلیط ارزان هواپیما به شما نشان می دهیم..

 

 


خرید بلیط ارزان هواپیماصورتیکارزانبلیط هواپیما

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد