خرید بلیط ارزان هواپیمافروشگاه های اینترنتی زیادی در ایران وجود دارد اما باید در ابتدا ببینیم کاربران با چه نیتی به این فروشگاه ها سر میزنند. اگر سایت فروش اینترنتی از لحاظ فنی بهترین ها را به خریدار ارائه دهد و حتی خدمات ارائه شده بهترین شکل باشد اما باز هم نیت مشتری را برآورده نکند این چرخه معیوب است. چون هر بازدید کننده به نیت خاصی وارد سایت شده است پس باید در ابتدا این انگیزه خرید را در او تقویت کنیم تا خرید انجام شود.

خرید و فروش در اینترنت به خصوص سایت های فروش و خرید اینترنتی بلیط هواپیما باید انگیزه لازم برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری را داشته باشد.یکی از مهمترین انگیزه های خرید مشتریان قیمت مناسب سایت فروشنده یا همان خرید بلیط ارزان هواپیما است.

به بیان دیگر اگر سایت فروش بلیط هواپیما از لحاظ فنی عالی باشد و خدمات خوبی ارائه دهد و همچنین قیمت هایی که نشان می دهد به نسبت سایر سایت ها ارزان تر باشد انگیزه زیادی برای خرید بلیط ارزان هواپیما ایجاد می کند. بنابراین همه عوامل دست در دست هم می دهند تا خرید صورت بگیر که هم به نفع مسافر و هم به نفع آژانس ارائه دهنده خدمات باشد.

خرید بلیط ارزان هواپیما صورتیک

قبل از اینکه ببینیم بلیط ارزان هواپیما را چگونه می شود تهیه کرد بد نیست به تعریف مسافر یا گردشگر بپردازیم. امروزه به هر کسی که از خانه یا محل کارش به جای دیگری می رود مسافر می گویند اما در واقع مسافر یا گردشگر به کسی گفته می شد که به قصد گردش و سفر از خانه خارج می شود که به آن توریست هم گفته می شود.

در واقع کلمه گردشگر زمانی به وجود آمد که قشر متوسط جامعه تصمیم گرفتند که به مسافرت بروند. در این مسافرت آب و هوا و فرهنگ و طبیعت دلیل انتخاب مقصد گردشگران بود.

مسافران برای رسیدن به مقصد روش های مختلفی از جمله خودرو، قطار، هواپیما، اتوبوس و... را انتخاب می کنند. هر روزه با توجه به نیاز مسافران این بلیط ها ارزان تر به فروش می رسند. همانطور که نیاز به وسایل حمل و نقل زیاد شده است تنوع قیمت ها هم زیاد شده است.

در خودرو و قطار به نسبت هواپیما تنوع قیمت کمتر است اما در خرید بلیط هواپیما قیمت های متفاوتی وجود دارد. بنابراین در بین سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما هر کدام که قیمت کمتر و خدمات بهتر ارائه بدهند از امتیاز و توجه بالاتری در بین مشتریان برخوردارند.

همان طور که گفتیم به علت وجود قیمت های متنوع در هواپیما ما با گزینه ی خرید بلیط ارزان هواپیما روبه رو می شویم. که در سامانه صورتیک می توانیم این بلیط را جستجو کنید.

انتخاب وسیله سفر

در بین سه وسیله سفر( خودرو، قطار و هواپیما)، خودرو و قطار تقریبا هزینه ای یکسان دارند.حتی زمان رساندن مسافر به مقصد هم در این دو وسیله تفاوت چندانی ندارد. در هواپیما هم از لحاظ قیمتی تفاوت زیادی با این دو وسیله ندارد. اما تفاوت چشمگیری که هواپیما با این دو وسیله  وجود دارد در مدت زمان رساندن مسافر به مقصد است که بسیار کمتر از خودرو و قطار است. که در اینجا اهمیت خرید بلیط ارزان هواپیما خیلی پررنگ می شود.

حالا باید دید که آیا گزینه زمان می تواند به اندازه کافی انگیزه ایجاد کند تا مسافران هواپیما را انتخاب کنند؟ باید گفت  بله در بسیاری از مواقع گزینه سریع رسیدن به مقصد اهمیت زیادی دارد. در این شرایط اگر خرید بلیط ارزان هواپیما هم یکی از گزینه های پیش روی ما باشند می توانیم قطعا بلیط هواپیما را به قطار و خودرو و اتوبوس ترجیح دهیم. با وجود خرید بلیط ارزان هواپیما می توانیم هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی کنیم و سفری راحت را تجربه کنیم.

روش های پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما

چگونه یک بلیط ارزان هواپیما پیدا کنیم؟ خب کار سخت و پیچیده ای نیست فقط کمی اطلاعات و دقت می خواهد. خرید بلیط ارزان هواپیما در بلیط های چارتری وسیستمی پیدا می شود. گاهی ممکن است در بلیط سیستمی ما مبلغی کمتر از چارتری پرداخت کنیم که این بستگی به زمان سفر دارد.

به طور مثال اگر در فصول پر رفت و آمد و به اصطلاح زمان سفرهای نوروزی یا تعطیلات خاص بخواهید سفر کنید قیمت بلیط سیستمی با چارتری تفاوت زیادی ندارد و گاها بلیط سیستمی ارزان تر هم هست.

اما گاهی در شرایط زمانی دیگری احتمال خرید بلیط ارزان هواپیما در بلیط های چارتری در فصل های کم سفر بسیار زیاد است. ما در سامانه صورتیک به شما این اطمینان را می دهیم که بلیط ارزان هواپیما چارتر را از تمامی خطوط هوایی بررسی کنیم و بهترین پیشنهادات و بهترین بلیط ارزان هواپیما را ارائه دهیم.

در این فصول کم سفر چارتر کننده تلاش می کند تمام بلیط های خود را به فروش برساند به همین دلیل اقدام به فروش ارزان چارتربلیط هواپیما میکند.چون نمی خواهد صندلی های پرواز خالی بماند.

اگر به ساعات پرواز نزدیک شویم و همچنان صندلی ها خالی بماند در این حالت بلیط لحظه آخری می توانیم تهیه کنیم که ارزان ترین بلیط چارتر هواپیما است و به آ خرید بلیط ارزان هواپیما لحظه آخری می گویند. بلیطارزان لحظه آخری را با کمی صبر وحوصله می توانید در سامانه صورتیک شکار کنید. پس زمان مناسب یکی از فاکتورهای خرید بلیط ارزان هواپیما است.

مورد بعدی خرید بلیط ارزان هواپیما جستجو دقیق و با حوصله آن است. توجه داشته باشید که سامانه صورتیک امکان جستجو راحت وسریع را برای شما میسر کرده است. که با چند کلیک ساده تمام بلیط های هواپیما با قیمت های مختلف به شما نشان داده می شود. با دقت بررسی کنید. هر کدام از بلیط ها دارای شرایط خاصی مانند نوع کلاس، نوع هواپیما و ... هستند که روی قیمت ها تاثیر می گذارند.

این امکانات  که برای خرید بلیط ارزان هواپیما در سامانه صورتیک وجود دارد مطمعنا در خرید افلاین و حضوری وجود ندارد. مگر اینکه خود آژانس این کار را انجام دهد که باز هم شما نمی توانید خیلی در آن نظر و انتخابی داشته باشید و برای خرید آزاد باشید اما ما در سامانه صورتیک تمام شرایط را فراهم کرده ایم تا بهترین بلیط و ارزان ترین بلیط را به شما با انتخابی آزاد به شما ارائه دهیم.

 


بلیط ارزان هواپیماصورتیکسامانه صورتیکروش های خرید بلیط ارزان هواپیما

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد