کدام صندلی هواپیما؟؟؟معمولا انسان ها به گونه ای هستند که یک تجربه ی ناخوشایند از یک چیز سبب می شود تا راجع به آن موضوع قضاوت و نظر منفی داشته باشند.
لذا باید سعی داشته باشیم تا اولین تجربه ی خود راجع به یک موضوع را به بهترین نحو اجرا کنیم تا به اصطلاح دلزده نشویم.
یکی از این تجربیات پرواز و سفرکردن با هواپیما است.سفر کردن با هواپیما مشکلات خاص خود را دارد که اگر به آن ها توجه نشود ، قطعا توی دردسر می افتیم و شاید هرگز حاضر نشویم دوباره این دردسرها را پذیرا شویم.تصور کنید برای بار اول زمانی به فرودگاه برسید که گیت ورودی بسته شده است.جدا از خسارت مادی ، شما دفعه ی بعدی قطعا استرس زیادی برای زمان حضور در فرودگاه خواهید داشت.
یکی از مهم ترین مسائل ، راحتی در حین پرواز است.قطعا اگر تجربه ی شما تجربه ی ناراحت و معذبی از نظر فیزیکی باشد ، حاضر به تکرار نخواهید شد.می خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین صندلی و مکان را در هواپیما را برای خودتان انتخاب کنید.
صندلی های هواپیما بر اساس کلاس آن متفاوت خواهد بود.صندلی های کلاس بیزینس و فرست بسیار راحت تر و مرفه تر هستند.اما این کلاس ها اصلا اقتصادی نیستند و برای آن ها باید هزینه ی زیادی صرف شود.
اگر بودجه برایتان مطرح نیست و یا مشکل خاصی دارید ، حتما از این کلاس های بالاتر استفاده کنید.این کلاس ها خدمات ویژه ای در پذیرایی و حتی خدمات فرودگاهی دریافت می کنند.
صندلی های کلاس اکونومی (همان کلاس عادی هواپیما) صندلی های راحتی نیستند.فاصله ها بسیار نزدیک است و اگر هیکل یا قد بزرگی داشته باشید ، خیلی معذب خواهید بود.صندلی های نزدیک موتور هواپیما از نظر سر و صدا هم صندلی های ناراحتی هستند.
برخی ترجیح می دهند صندلی های کنار سرویس بهداشتی را استفاده کنند.اگر برایتان الزامی به استفاده از سرویس بهداشتی وجود ندارد ، سعی کنید این صندلی ها را انتخاب نکنید.زیرا در محل پر رفت و آمد است و حتی ممکن است بوی آن اذیتتان کند.
حتی اگر از جمله افرادی هستید که در مدت پرواز نمی توانید بنشینید ، سعی کنید صندلی های کنار راهرو را انتخاب کنید.تا هنگام رفت و آمد مزاحم سایرین نباشید.
انتخاب صندلی در هنگام خرید بلیط هواپیما گزینه ی بسیار مناسبی است که توسط شرکت های هواپیمایی در اختیار مسافران قرار گرفته است. هر فرد بهتر است تا متناسب با شرایط خود چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ روحی نسبت به انتخاب صندلی مورد نظر اقدام کند. باید بدانید که این مساله در هنگام خرید بلیط های آخر وقت امکان پذیر نیست و نمی توانید صندلی مورد نظر را خودتان انتخاب کنید.
 
پس از اینکه تصمیم گرفتید که کدام صندلی را انتخاب کنید به سایت مربوط به شرکت هواپیمایی موردنظرتان بروید. فرایند خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی را انتخاب کنید. در این زمان پنجره ای باز می شود که گزینه ی انتخاب صندلی دارد. با انتخاب این گزینه تصویری از صندلی های هواپیما برای شما به نمایش در می آید. صندلی های موردنظر خود را انتخاب کنید. حال دکمه ی ادامه را بزنید تا روند خرید و یا رزرو بلیط هواپیمای شما تکمیل شود. در پنجره ی جدیدی که برای شما باز می شود می توانید تعداد و جایگاه صندلی های انتخابی خود را مشاهده کنید

صندلی هواپیماخرید بلیطخرید آنلاین بلیط هواپیماانتخاب صندلی هواپیماکلاس بیزینسفرست کلاسکلاس اکونومی

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد