چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریمهمه ما سفر با هواپیما آن هم با بلیط ارزان را دوست داریم. سفر با بلیط ارزان قیمت هواپیما بسیار لذت بخش است. اگر از آن دسته افرادی هستید که بصورت ماهانه و مداوم به دلیل مسائل کاری و یا هر علت دیگری ، با هواپیما سفر می کنید اهمیت این موضوع دو چندان می شود و قیمت بلیط هواپیما برای شما اهمیت زیادی پیدا می کند. قیمت بلیط هواپیما به عوامل زیادی بستگی دارد. زمان تعطیلات ، نوع کلاس پرواز ، مدل هواپیما ، خدمات ارائه دهنده ایرلاین مربوطه و ... از جمله این عوامل می باشد. در این مقاله با صورگشت همراه شوید تا بهترین راهکار های خرید بلیط ارزان هواپیما را بهتر بشناسید. 

 

عجله نکنید !

برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما عجله نکنید. معمولا هر چه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم برای اینکه آژانس های هواپیمایی تمام بلیط های چارتر خود را به فروش برسانند مجبورند آن را به قیمتی پایین تر به مشتریان خود عرضه بدارند تا از زیان بیشتر جلوگیری کنند. اصطلاحا به این نوع بلیط ها ، بلیط های لحظه آخری گفته می شود که قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به دیگر مواقع دارد. خب برای این کار کافی است گوشی همراهتان را از جیبتان بیرون آورید و با استفاده از یک اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما به راحتی و با چند کلیک ساده بلیط را برای خود رزرو کنید. 

 

بلیط چارتر بخرید

چارتر به معنای دربست کردن می باشد. بلیط چارتر به بلیطی گفته می شود که از آژانس های مسافرتی مانند صورگشت خریداری کنید. این آژانس های مسافرتی تمام یا بخشی از صندلی های برخی پرواز ها را از شرکت هواپیمایی یا همان ایرلاین برای مدتی مشخص اجاره می کنند و با قیمت نرخ مصوب خود آن را به مسافران می فروشند. بلیط چارتر در اکثر مواقع قیمتی پایین تر از بلیط سیستمی دارد.

 

تعطیلات را فراموش کنید !

تعجب نکنید. منظور ما این است که زمان پرواز خود را به روز های تعطیل و یا مناسبت های خاص موکول نکنید. معمولا در این نوع ایام تقاضا برای خرید بلیط هواپیما بالا می رود و همین امر قیمت بلیط ها را ممکن است گاها تا چندین برابر بیشتر کند. بهتر است پرواز خود را به یک یا چند روز جلوتر و یا عقب تر موکول کنید.

 

قیمت ها را چک کنید

خب چک کردن قیمت های بلیط های هواپیما ساده ترین راه برای پیدا کردن بلیط ارزان می باشد. بهتر است قبل از سفر جست و جویی کامل در بین آژانس های معتبر هواپیمایی داشته باشید تا از قیمت ها و خدمات ارائه شده در طول سفر مطلع شوید و با آگاهی بیشتری در این زمینه تصمیم بگیرید. 

 

ایرلاین های بزرگ را بیخیال شوید

معمولا ایرلاین های کوچک که کمی گمنام تر می باشند بلیط های ارزان تری را برای پرواز های خود به فروش می گذارند. معمولا ایرلاین های بزرگ هزینه بیمه را هم به قیمت بلیط اضافه می کنند. اگر اسم و رسم ایرلاین برایتان چندان فرقی نمیکند این راهکار مناسبی برای تهیه بلیط ارزان می باشد.

 

تور ها را فراموش نکنید

اگر سفر شما از نوع تفریحی می باشد و یا نیاز به رزرو هتل در مقصد مورد نظر خود دارید بهتر است پرواز خود را به تور ها بسپارید. معمولا وقتی با تور سفر می کنید هزینه های سفرتان به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد. 

 

مستقیم پرواز نکنید

همان طور که می دانید پرواز های دارای توقف از دیگر پرواز ها ارزان تر است. اگر وقت کافی برای سفر دارید و توقف در مسیر برای شما آزار دهنده نیست این گزینه خوبی برای بلیط ارزان به شمار می رود. علاوه برا این هنگام توقف های طولانی می توانید در شهر گشت و گذاری هم داشته باشید.

 

وسط هفته پرواز کنید

معمولا ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی بیشترین تخفیفات خود را در وسط هفته به فروش می گذارند. هم چنین در آخر هفته به دلیل افزایش سفر ها قیمت ها بیشتر می شود. اگر قصد رزرو بلیط ارزان هواپیما را دارید این راهکار خوبی بنظر می رسد.

 

شبکه های اجتماعی 

در عصر تکنولوژی و ارتباطات اهمیت شبکه های اجتماعی و نقش آنها در کسب و کار ها امروزی بر کسی پوشیده نیست. با دنبال کردن آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها در شبکه های اجتماعی می توانید از آخرین اخبار و تخفیفات مطلع شوید.

 

پرواز دو طرفه انجام دهید 

معمولا پرواز های یک طرفه قیمت بیشتری از پرواز های رفت و برگشتی دارند. اما برای اینکه در این مورد اطمینان حاصل کنید بهتر است قیمت ها را مقایسه کنید و مناسب ترین بلیط را برای خود رزرو کنید. 

 

جریمه را در نظر داشته باشید

در پایان اگر به هر دلیلی از پرواز خود منصرف شدید باید بدانید که تمام هزینه بلیط شما برگشت داده نخواهد شد و باید به شرکت مربوطه بابت لغو و کنسلی بلیط خود جریمه بپردازید. هر ایرلاینی شرایط خاص خود را برای لغو بلیط در نظر می گیرد. بنابراین بهتر است قبل از رزرو بلیط هواپیما ، شرایط لغو و کنسلی بلیط هواپیما را در قوانین ایرلاین مربوطه بخوانید تا کمترین جریمه را برای شما به دنبال داشته باشد. 

 

 

در این مقاله سعی کردیم مهم ترین و راحت ترین روش هایی را که بتوانید بلیط ارزان قیمت هواپیما برای خود رزرو کنید ، بازگو کرده باشیم. اگر قصد سفر با استفاده از ارزان ترین بلیط های هواپیما را گرفته اید ، صورگشت این اطمینان را به شما می دهد تا مناسب ترین و ارزان ترین بلیط های چارتر هوایپما را برای خود رزرو کنید و سفری لذت بخش تجربه کنید. 

 

روش های خرید بلیط ارزان قیمت هواپیماچگونه بلیط ارزان هواپیما بخریمبلیط چارتر هواپیماتور های ارزان قیمتصورگشت

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد