چهار تا از لوکس ترین فرست کلاس هاکابین های فرست کلاس همیشه لوکس ترین و بالاترین امکانات در یک پرواز را دارند.فکر کنید تخت خواب اختصاصی خودتان را داشته باشید ، مانیتور بزرگی رو به رویتان باشد و حتی حمام شخصی یا مهماندار شخصی خود را داشته باشید!گزینه های پذیرایی و خوراکی هم که بسیار متنوع و کامل هستند.در ادامه می خواهیم لوکس ترین فرست کلاس ها در ایرلاین های مختلف را با هم ببینیم.

 

کابین های فرست کلاس در هواپیمایی الاتحاد

هواپیمایی الاتحاد هواپیمایی ملی امارات متحده ی عربی است.این هواپیمایی ، گزینه های متفاوتی را برای پروازهای لوکس ارائه می دهد.

آپارتمان در ایرباس 380

آپارتمان در ایرباس 380 در این هواپیمایی ، بسیار مجلل بوده و مبل چرمی ، تخت خواب ، صفحه نمایش 24 اینچ و حمام شخصی از امکانات این گزینه است.

البته هزینه ی این تجربه برای هر طرف پرواز چیزی حدود 30 هزار دلار خواهد بود.

سوئیت فرست در بوئینگ 787 

سوئیت فرست در بوئینگ 787 در این هواپیمایی ، گزینه ی لوکس دیگر بوده که امکانات صندلی تخت خواب شوی کاملا راحت و صفحه نمایش 24 اینچی در اختیارتان می گذارد.

 

کابین های فرست کلاس در هواپیمایی سنگاپور

تخت خواب های فوق العاده راحت با تشک های اضافه و امکانات مناسب برای کار کردن و استراحت در این کابین ها یافت می شود.

این هواپیمایی هم چنین به علاقه مندان ، سوئیت ارائه می دهد.قیمت حدودی این سوئیت ها برای هر پرواز رفت و برگشت حدود 18 هزار دلار است.

 

کابین فرست کلاس در ایرلاین Cathay Pacific

صندلی راحتی تخت خواب شو ، تلویزیون شخصی ، لباس راحتی ، ارائه ی لوازم بهداشتی از جمله امکانات در فرست کلاس های این ایرلاین می باشد.

پروازهای فرست کلاس این ایرلاین چیزی در حدود 28هزار دلار خواهد بود.

 

کابین های فرست کلاس در هواپیمایی تایلند

این هواپیمایی امکان یک پرواز سلطنتی را برای مسافرانش فراهم می کند.سوئیت های نیمه خصوصی با دکور بسیار زیبا دارد و در فرودگاه سووارنابومی بانکوک امکان استفاده از خدمات ماساژ قبل پرواز را به شما می دهد.

 

 

کابین فرست هواپیمافرست کلاسلوکس ترین فرست کلاسامکانات فرست کلاسرزرو بلیط فرست کلاس هواپیما

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد