5 اپلیکیشن برتر مسیریابی در سفرامروزه گوشی های هوشمند بخشی جدا نشدنی از زندگی ما انسان هاست. همه ما روزانه ساعت ها با گوشی های هوشمند خود کار می کنیم و از ویژگی ها و قابلیت های متعددی که دارند استفاده می کنیم. یکی از قابلیت های کاربردی تلفن های همراه هوشمند ، کمک گرفتن از آن ها هنگام سفر می باشد. با استفاده از گوشی هوشمند خود به راحتی می توانیم سفر خود را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام دهیم و در هزینه های رفت و آمد صرفه جویی کنیم. با استفاده از اپلیکیشن های کاربردی گوشی های هوشمند می توانیم مسیر سفر را در کوتاه ترین شکل ممکن مشخص کرده و سفری لذت بخش را تجربه نماییم. در ادامه مقاله صورگشت با ما همراه باشید تا 5 مورد از بهترین اپلیکیشن های مسیریابی در سفر را به شما معرفی کنیم.

 

Waze

این برنامه ناوبری تمام عیار دارای بخش اضافی در بخش هشدارهای راهنمایی و رانندگی است. این اطلاعات مربوط به ترافیک سایر رانندگان می باشد که با یک رابط نقشه دوستانه ، نمادها برای تصادفات ، خطرات ، بسته شدن جاده ها ، دوربین های سرعت و افسران پلیس را نشان می دهد. خطوط قرمز نشان می دهد که مدت زمان طولانی ترافیک چیست و برنامه می تواند به طور خودکار شما را به مسیر خلوت تر راهنمایی کند. شما می توانید با گزارش دادن شرایط ترافیکی در نزدیکی خود، به سایر کاربران Waze کمک کنید تا یک عکس و یادداشت در مورد مشکل در کنار شما یا طرف مقابل جاده اضافه کنند. پس از انتخاب مقصد ، Waze مسیرهای متناوب را برای شما فراهم می کند که می توانید طی کنید و چند بار مسیرهای دلخواه خود را به خاطر بسپارید. همچنین می توانید با وارد کردن زمان و تاریخ مورد نیاز برای ورود ، یک تقویم برنامه ریزی شده ایجاد کرده تا رویداد های آینده در لیست گزینه های ناوبری از قبل برنامه ریزی شده برای شما ظاهر شوند.

ویژگی ها:

پشتیبانی از مسیر های صوتی

پشتیبانی از مسیر های دوچرخه و پیاده روی

گزارش های ترافیک ( رایگان به مدت یک سال پس از آن 10 دلار به ازای هر ماه )

پشتیبانی از نقشه آفلاین 

قیمت : رایگان برای اندروید و iOS

 

 

CoPilot

یکی از بهترین اپلیکیشن های آفلاین سفر CoPilot می باشد. با استفاده از این برنامه لازم نیست از WiFi و یا داده تلفن همراه استفاده کنید. فقط لازم است یکبار نقشه ها را بارگیری کنید. پس از اتمام کار ، می توانید مسیرهای صوتی به نوبه خود را بگردید ، مسیرهای جدید را برنامه ریزی کرده و از Google استفاده کنید. جستجوی پیشرفته برای ذخیره مکان یا آدرس جدید در هنگام آفلاین بودن استفاده کنید. به همراه یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند که چرخش سه بعدی را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه همچنین با هشدارهایی در هنگام نزدیک شدن به محدوده سرعت، سرعت شما را ثبت می کند و مکانهای دوربین سرعت را نشان می دهد. 

ویژگی ها:

پشتیبانی از مسیر های صوتی

پشتیبانی از مسیر های دوچرخه و پیاده روی

گزارش های ترافیک ( رایگان به مدت یک سال پس از آن 10 دلار به ازای هر ماه )

پشتیبانی از نقشه آفلاین 

قیمت : 10 دلار برای اندروید و iOS ( برای کسب اطلاعات بیشتر به copilotgps.com مراجعه کنید )

 

 

Google Maps

بدون شک یکی از بهترین اپلیکیشن هاس سفر Google Maps می باشد. با استفاده از کاوش در نزدیکی خود می توانید بهترین رستوران ها ، کافه ها ، سرگرمی های دارای امتیاز ، جایگاه های پمپ بنزین و هر چیز دیگری را مشاهده کنید. همچنین می توانید با انتخاب مبدا و مقصد تمام مسیرهای ممکن به همراه زمان پیمایش آن ها برای اتومبیل شخصی ، دوچرخه ، قطار ، پیاده روی و هواپیما را مشاهده کرده و بهترین تصمیم را بگیرید. از قابلیت های خوب این اپلیکیشن این است که میتوانید نقشه مورد نظر را دانلود کرده و در زمان آفلاین بودن از آن استفاده کنید.

ویژگی ها:

پشتیبانی از مسیر های صوتی

پشتیبانی از مسیر های دوچرخه و پیاده روی

گزارش های ترافیک ( رایگان به مدت یک سال پس از آن 10 دلار به ازای هر ماه )

پشتیبانی از نقشه آفلاین 

قیمت : رایگان برای اندروید و iOS

 

 

Komoot

یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای فضای باز Kommot است. این برنامه ناوبری طیف گسترده ای از مسیرهای دوچرخه آمریکای شمالی و مسیرهای کوهستانی را در بر می گیرد ، با نقشه های توپوگرافی برای مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری در نزدیکی شما ، اطلاعات مفیدی را برای کاربر ارسال می کند تا مسیرهای مختلف تناسب اندام را دنبال کند. از قابلیت های خوب این برنامه این است که دشواری ، سطح ، ارتفاع و مسافت یک مسیر خاص را بررسی و مشاهده کنید. نقشه اول (با جهت صوتی) رایگان است. پس از آن ، نقشه ها در حدود 3.99 دلار برای یک منطقه (اساساً یک شهر یا شهرستان) هزینه می شود . 29.99 دلار برای بسته همه مناطق (که در حال حاضر بیشتر اروپا ، ایالات متحده ، کانادا ، بعلاوه برخی از کشورهای آسیا را شامل می شود). به روزرسانی ها رایگان است.

ویژگی ها:

پشتیبانی از مسیر های صوتی

پشتیبانی از مسیر های دوچرخه و پیاده روی

پشتیبانی از نقشه آفلاین 

قیمت : 3.99 تا 29.99 دلار برای اندروید و iOS

 

 

inRoute Planer

اگر قصد سفر برای مسیر های چند گانه را دارید inRoute Planer  یکی از بهترین گزینه ها است. وقتی نوبت به برنامه ریزی یک سفر چند مرحله ای و غیر مستقیم می رسد ، با مسیر های متعددی روبرو هستید که این برنامه بهترین موارد را به شما پیشنهاد میدهد. نسخه رایگان این امکان را به شما می دهد تا مسیری را با حداکثر پنج توقف در یک نقشه ترسیم کنید. یک ویژگی جستجوی جالب به شما امکان می دهد تا در مکانهای دیدنی مانند پمپ بنزین یا رستوران در فاصله خاصی از شما یا در فواصل منظم در طول مسیر شکار کنید. می توانید زمان و مکان رانندگی خود را بر اساس اطلاعات اضافی که از نمودارهای وضعیت آب و هوایی به روز شده زنده ، و همچنین انحنای و ارتفاع قسمت های مختلف مسیر تنظیم شود. در نسخه پرمیوم برنامه می توانید به سریعترین و کارآمدترین مسیرها برای برنامه ریزی سفرهای جاده ای دسترسی داشته باشید.

قیمت : رایگان برای iOS ( 14.99 دلار برای نسخه پرمیوم )

 

بهترین اپلیکیشن های مسیریابی سفراپلیکیشن های برتر مسیریابی در سفرسفریابینقشه راه در سفربرنامه مسیریابی گوشی هوشمندمجله صورگشت

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد