پارک جنگلی میمون ها در بالیجزیره ی بالی پر است از میمون و مجسمه ی میمون.در عقیده ی مردم بالی ، میمون ها حیوانات مقدسی هستند.یکی از جاذبه های عالی در بالی پارک جنگلی میمون هاست.

میمون حیوان بامزه ای است و حرکات نمایش جذاب ، خنده دار و سرگرم کننده ای دارد.قطعا دیدن میمونی که دلقک بازی و شیرین کاری دارد ، بسیار مفرح و لذت بخش است.میمون هایی که در جزیره ی بالی هستند اکثرا از نژاد ماکاک که دم دراز هستند ، می باشند (البته ناگفته نماند که 500 نوع میمون در این جنگل وجود دارد).این گونه از میمون ها در خطر انقراض است لذا از وظایف این پارک جنگلی این است که کنترل و نظارت بیش تری روی جمعیت میمون ها داشته باشد.

باید در نظر داشته باشید میمون ها در این پارک ، آزاد هستند.میمون های بالی آن قدر گردشگر دیده اند که از انسان ها نمی ترسند.آن ها قطعا به سمت شما می آیند.آن ها حیواناتی باهوش و دوست داشتنی و البته فضول هستند.باید مراقب باشید تا وسایلتان را ندزدند!بله! آن ها به اشیا براق مانند عینک دودی ، گوشی موبایل و ... به وجد می آیند.و از آن جا که بسیار چابک هستند احتمال دارد نتوانید وسایلتان را پس بگیرید.بنابراین حتی الامکان از بردن اشیا قیمتی خودداری کنید.

شما می توانید با مشورت با کارکنان این پارک ، به میمون ها غذا بدهید.غذای مورد علاقه ی آن ها بادام زمینی و موز است.

این پارک ها پوشش بسیار مهیج و زیبایی مانند جنگل دارد که می توانید در آن بسیار لذت ببرید.و البته ممکن است برایتان کمی ترسناک هم باشد.

از آن جایی که میمون برای ساکنین این منطقه موجودی مقدس است ، این جنگل نیز به نوعی مقدس به شمار می آید.در این جنگل شما معابد زیادی خواهید دید که به مقدس شدن آن جا کمک دو چندان کرده است.در معابد مجسمه هایی وجود دارد که روی آن با جلبک پوشیده شده است و فضای بسیار زیبایی ایجاد شده است.

اگر روزی تصمیم به سفر به اندونزی-بالی گرفتید حتما از این پارک دیدن کنید.برای رزرو بلیط و خریداری آن می توانید با صورگشت تماس بگیرید.


پارک جنگلیپارک جنگلی میمون هاسفر به بالیجاذبه های بالیدیدنی های بالیسفر به اندونزی

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد