وسایل ضروری در سفرماشین خودمان خیلی راحت تر است!هر جا بخواهیم نگه می داریم و استراحت می کنیم.کلی هم پتو و بالش بر می داریم تا هر وقت خواستیم پایی دراز کنیم و بخوابیم.بار و بندیل بستن را هم با خیال راحت انجام می دهیم.غذای خانگی خوشمزه و ... هم که دیگر در جاده جور دیگری می چسبد.

هنگامی که با ماشین سفر می کنیم و به دل جاده می زنیم ، خیلی نکات هست که باید در نظر داشته باشیم.خیلی وسایل هست که باید همراه خود ببریم و خیلی کارها هست که پیش از سفر باید انجام دهیم.در ادامه می خواهیم لیستی از موارد مهم در سفر با ماشین را نام ببریم.شما می توانید از این موارد برای خود یک چک لیست تهیه کنید و پیش از سفر اقلام مورد نیاز خود را با آن تطبیق دهید.

 

1-لباس مناسب

بدیهی است که لباس شما با آب و هوا تغییر می کند.پیشنهاد ما استفاده از لباس های راحت و سبک است.توصیه می کنیم به صورت لایه ای لباس بپوشید.تا اگر داخل ماشین گرم یا سرد شد ، بتوانید لباس خود را متناسب با دما تنظیم کنید.به عنوان مثال یک ژاکت ظریف زیر کاپشن گرم به شما کمک می کند اگر داخل ماشین بخاری روشن کردید و گرم شد ، به کاپشن نیازی نداشته باشید.

 

2-کیسه خواب

کیسه خواب ، بالش ، پتو از جمله ملزوماتی است که در سفر باید همراه داشته باشید.علی الخصوص اگر مطمئن هستید که بین راه ، به استراحت نیاز پیدا می کنید.سعی کنید وسایل خواب جمع و جور و سبک انتخاب کنید تا فضای زیادی در ماشینتان اشغال نکند.

 

3-چادر مسافرتی

به همراه داشتن یک چادر مناسب در سفر ، به شما کمک می کند تا یه جای استراحت خوبی برای خود در جاده داشته باشید.چرا که در تمام مسیرها شما آبادی و سایه نخواهید دید.

هنگام برداشتن چادر ، به تعداد مسافران و همسفران خود دقت داشته باشید تا ظرفیت کافی باشد.

 

4-غذا و تنقلات

خوراکی های ماندگاری که نیاز به گرم کردن نداشته باشند ، بهترین گزینه است.زیرا ممکن است امکان برپا کردن آتش و اجاق نداشته باشید.

غذا و تنقلات انرژی زا ، آب و آجیل حتما به تعداد و اندازه ی کافی بردارید.

 

5-زیر انداز و صندلی

یک زیر انداز با اندازه ی مناسب و خاصیت ضد رطوبت و ضخیم همراه خود داشته باشید.اگر زانودرد هستید ، می توانید از صندلی های تاشوی مسافرتی استفاده کنید.

 

6-جعبه کمک های اولیه

وسایل پزشکی و کمک های اولیه همراه خود داشته باشید.حادثه خبر نمی کند و برخی موارد از جمله حیاتی ترین ابزارهای لازم در سفر هستند.

 

7-ابزار تعمیر خودرو

همراه داشتن جعبه ی مخصوص آچار و پیچ گوشتی های خودرو از جمله الزامات مهم و اساسی خودرو است.پیشنهاد می کنیم این جعبه را همیشه در ماشین داشته باشید چه در سفر و چه غیر از آن.

 

سفر با خودرو شخصیسفر زمینیسفر با ماشینوسایلی که باید در سفر جاده ای ببریم

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد