معرفی ایرلاین تازه تاسیس فلای پرشیابا گسترش صنعت هوانوردی روز به روز بر تعداد شرکت های هواپیمایی نیز افزوده می شود. یکی از شرکت های تازه تاسیس در کشورمان ایرلاین فلای پرشیا می باشد که سعی دارد با پرواز های بی نقص خود سهم قابل توجهی در بین پرواز های داخلی داشته باشد. شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در سال 1397 زیر نظر بخش خصوصی و به مرکزیت شیراز تاسیس شد. فلای پرشیا اولین پرواز خود را در آذر 1398 و در مسیر شیراز به مشهد مقدس با موفقیت انجام داد. فلای پرشیا با محوریت شیراز در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز فعالیت می کند. این شرکت هم اکنون در تهران نیز دفتر مرکزی دارد. 

مدیر عامل فلای پرشیا در خصوص تاسیس این ایرلاین توضیح داد که مقدمات و ایده های اولیه تاسیس فلای پرشیا را در سال 1395 استارت زدیم. اما علی رغم تحریم های شدید و سخت گیری های سازمان هواپیمایی توانستیم مجوز های لازم را در طی دو سال از سازمان هواپیمایی دریافت کنیم. یونس دقیق کیا مدیر عامل این شرکت هزینه تاسیس فلای پرشیا را 235 میلیارد تومان اعلام کرد و در مورد پرواز های خارجی توضیح داد که فعلا برنامه ای برای پرواز های خارجی نداریم و تمرکز خود را برای بهبود و افزایش پرواز های داخلی گذاشته ایم و در آینده ای نزدیک نیز پرواز های خارجی را راه اندازی خواهیم کرد. 

 

مقاصد پروازهای فلای پرشیا

ایرلاین فلای پرشیا به شهر های بزرگی پرواز انجام می دهد. اولین پرواز این شرکت هواپیمایی همان طور که گفته شد در 9 آذر 1398 از شیراز به مشهد مقدس انجام شد. مهم ترین مقاصد پروازی فلای پرشیا به قرار زیر است.

شیراز : فرودگاه بین المللی شیراز

مشهد : فرودگاه بین المللی مشهد

اصفهان : فرودگاه بین المللی اصفهان

تهران : فرودگاه بین المللی مهرآباد

ارومیه : فرودگاه بین المللی ارومیه

قشم : فرودگاه بین المللی قشم

کیش : فرودگاه بین المللی کیش

 

ناوگان فلای پرشیا

فلای پرشیا کار خود را با سه فروند بوئینگ 737 کلاسیک با ظرفیت 140 مسافر آغاز کرد. فلای پرشیا یک فروند بوئینگ 757 با ظرفیت 190 مسافر نیز از هواپیمایی تابان خریداری نموده است که در حال حاضر غیرفعال است. 

 

اطلاعات هواپیمایی فلای پرشیا

سال تاسیس : 1397

قطب : فرودگاه بین المللی شیراز

ناوگان : 4 فروند

مقاصد : 6

دفتر مرکزی : تهران 

وبسایت رسمی : FlyPersia.aero

تلفن : 48000000-021

آدرس : تهران ، بزرگراه ستاری جنوب ، بلوار ناصر حجازی ، نبش خیابان پروانه جنوبی ، نبش کوچه شهید متقی ، پ2

 

ایرلاینفلای پرشیاسفر هواییبلیط هواپیماجدید ترین شرکت های هواپیماییمجله صورگشت

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد