شش مقصد زیبا در اماراتامارات متحده ی عربی یک کشور بسیار زیبا و امن در منطقه ی خاورمیانه است.کشور امارات با ساکنین از فرهنگ ها وملیت های مختلف یکی از نقاط توجه برای توریست ها در سراسر دنیا بوده است.

امارات کشوری است پر از جاذبه های مدرن و تاریخی.تقریبا تمام علاقه مندی های توریست های مختلف دنیا در اماراتوجود دارد.چه عاشق خرید باشید ، چه عاشق مشاهده ی آسمان خراش های شیشه ای.چه طرفدار کویر باشید ، چهطرفدار کوه های یخ و تفریح در برف!در هر صورت اوقات بسیار خوشی را در سفر خود به امارات خواهید داشت.

در ادامه می خواهیم بهترین شهرهای این کشور زیبا را برای گشت و گذار نام ببریم.

دبی

اگر یک توریست ایرانی باشید ، محال است که به این شهر زیبا سفر نکرده باشید.دبی بهشت دوست داران خریداست.مراکز خرید بی نظیر در این شهر ، هر سال بالغ بر بیست میلیون نفر را راهی این شهر کرده است.

در دبی هتل های فوق لوکس وجود دارد که می توانید تجربه ای از یک زندگی اشرافی را در آن جا داشته باشید.البته بایدجیب هایی پر از پول به همراه خود ببرید!

 

شارجه

مرکز فرهنگی و آموزشی در کشور امارات ، شهر شارجه است.این شهر به نسبت دبی بسیار خلوت تر است.به همین دلیلبسیاری از گردشگران ترجیح می دهند تا اوقات خود را در این شهر به دور از شبوغی های دبی بگذرانند.

 

ابوظبی

ابوظبی پایتخت کشور امارات است.سفر به این شهر برایتان ارزان تمام نخواهد شد.به همین دلیل بیش تر گردشگرانترجیحشان سفر به دبی است. 

مساجد دیدنی (به ویژه مسجد شیخ زاهد)، سواحل تماشایی، سرگرمی های مدرن (مانند شهر بازی فراری، محل برگزاریمسابقات فرمول ۱) و جاذبه های فرهنگی از جمله موزه لوور ابوظبی جاذبه های منطقه هستند و ابوظبی را به یکی ازشهرهای دیدنی امارات تبدیل کرده اند.

 

العین

العین زیباترین شهر امارات به لحاظ طبیعت است.

در این شهر می توانید آب و هوای بسیار مطبوعی را در طبیعتی پر از کوه های سبز و قنات ها لمس کنید.

اغلب اهالی امارات برای سفر العین را انتخاب می کنند. کوهپایه جبل حفیت از دیگر علت های آب و هوای دلپذیر شهراست. جالب است بدانید که بخاطر وجود چشمه های آب شیرین بسیار در این حوالی نام العین که در زبان عربی به معنیچشمه است را برایش انتخاب کرده اند. موزه العین، باغ وحش، پارک بازی هیلی، چشمه ها، پارک بزرگ، جبل حفیت درکنار اماکن باستانی و قنات ها از جاذبه های این شهر محسوب می شوند.

 

بندر جبل علی

این بندر کوه های بی نظیری دارد که برفراز آن ها می توانید چشم اندازی زیبا از امارات را ببینید.تماشای طلوع و غروبخورشید از این زاویه بسیار طرفدار دارد.

بندر جبل علی یکی از شناخته شده ترین بندرهای ترانزیتی دنیاست.

 

ربع الخالی

این منطقه پر است از کوه های شنی که بزرگ ترین تپه های ماسه ای جهان را تشکیل داده اند.


اماراتدبیشارجهابوظبیالعینجبل علیربع الخالی

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد