درباره سپهر 360 بیشتر بدانید 

 

دیگر زمان آن که برای تهیه بلیط هواپیما خیابان های شهر را بگردیم ، از ترافیک خیابان ها عبور کنیم ، جای پارک برای ماشین خود پیدا کنیم و کلی مشکل دیگر را پشت سر بگذاریم تا یک آژانس هواپیمایی را برای سفر انتخاب کنیم ، گذشته است. امروزه هزاران آژانس هواپیمایی خدمات خود را در بستر اینترنت و فضای آنلاین به مشتریان ارائه می دهند و این امکان را به کاربران می دهند تا پس از بررسی و انتخاب بلیط دلخواه خود ، آن را تهیه کنند. اما با وجود تعداد بسیار زیاد این آژانس ها ، به نظر می رسد بررسی ، انتخاب و مقایسه قیمت ها و موارد دیگر کار راحتی نیست. 

به همین جهت سپهر 360 به عنوان یک سرویس واسط میان مردم و آژانس های هواپیمایی کشور لیستی از تمام پرواز های سیستمی و چارتر را در خود جای داده است تا کاربران با خیال راحت بتوانند ارزان ترین و مناسب ترین بلیط های پرواز را برای خود پیدا کنند.

سپهر 360 در سال 1393 شروع به کار کرد . سایت سپهر360 این امکان را به کاربران می دهد لیستی از جامع ترین پروازهای سیستمی و چارتری را مشاهده نمایند و موارد پیشنهادی خود را انتخاب کنند. در واقع سپهر360 با حذف واسطه ها، کاربران را به صورت مستقیم به مالکان اصلی پروازهای چارتری، ایرلاین ها و همچنین نمایندگان فروش ایرلاین ها متصل می کند و با توجه به اینکه هیچ نقشی در فروش بلیت هواپیما ندارد، همواره ارزان ترین قیمت بلیت هواپیما را به کاربران نمایش می دهد که با مقایسه نرخ بلیت هواپیما در سپهر360 با سایت های مشابه، می توان از ارزان تر بودن قیمت بلیت هواپیما، اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به خرید بلیت هواپیما نمود. لازم به ذکر است که تنها منبع درآمد سپهر360 از راه تبلیغات است

در حال حاضر اطلاعات پرواز تمام ایرلاین های داخلی و تعدادی از شرکت های هواپیمایی خارجی مانند قطر ایرویز ، ترکیش و ... در سپهر 360 نمایش داده می شود. برای استفاده از سپهر 360 کافی است سه فیلد " از کجا " ، " به کجا " و " تاریخ  سفر "  در قسمت بالایی سایت را تکمیل کنید تا در عرض چند ثانیه تمام پرواز های ممکن برای شما نمایش داده شود. همچنین این سرویس در سه پلتفرم وب سایت ، اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن iOS در دسترس کاربران می باشد تا احساس راحتی بیشتری نمایند. یکی از قابلیت های نتایج جست و جو امتیاز بندی آژانس های هواپیمایی می باشد که بسته به عملکرد شان می توانند ستاره های بیشتری دریافت کنند. مسافران نیز می توانند بعد از هر سفر به آن آژانس امتیاز بدهند. 

 

درباره سپهر 360 بیشتر بدانیدسپهر 360 چیستمجله صورگشت

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد