سوغات برزیلسوغات خاص هر محل ، یادآورنده ی هنر و اصالت آنجاست.همیشه وقتی سفر می روید ، یک المان خاص را به عنوان یادگاری از آن جا خریداری کنید.

این المان ها بر خواسته از فرهنگ ها و طبیعت هر جا هستند و به نوعی راوی آن منطقه خواهند بود.

برزیل ، کشور سرسبز و زیبایی است.فرهنگ و آداب و رسوم خاص خودش را دارد.این کشور مستعمره ی پرتغال بوده و تنها کشور قاره آمریکا محسوب می شود که مردم آن به زبان پرتغالی سخن می‌گویند.

در ادامه ی بحث می خواهیم لیستی از پر طرفدارترین و زیباترین سوغات برزیل را نام ببریم.

 

ننو

ننوهای دستباف برزیلی یا هوموک ها ، یکی از بهترین گزینه های سوغات برزیل هستند.استفاده از ننوها در برزیل به خاطر طبیعت و آب و هوای آنجا امری بسیار متداول است.ننوهای برزیلی در جهان تک هستند و تنوع بسیار بالایی دارند.

 

مجسمه ی مسیح

بر فراز شهر ریدوژانیرو مجسمه ی حضرت مسیح با دستانی باز قرار دارد.این مجسمه سمبل روحانی برزیل شده است.شما می توانید مجسمه ی این نماد را در جنس های مختلف در برزیل بیابید.

 

کنگا

برزیل کشوری است که ساحل زیادی دارد.سواحل برزیل اغلب آب و هوای آفتابی و گرم دارند.بنابراین بسیار پرطرفدار است که روی ساحل زیراندازی پهن شود و روی آن دراز بکشند.کنگا نام همین حوله ها یا زیراندازهایی هست که در برزیل به وفور یافت می شود.

کنگاها نیز در تنوع رنگی و طرح های بی نظیری موجود هستند و می تواند سوغات خاص و زیبایی از این کشور محسوب گردد.

 

قهوه

قهوه در برزیل با تنوع وسیعی از مارک ها و کیفیت خوب قابل دسترسی است.اگر از دوست داران این نوشیدنی تیره هستید ، پیشنهاد می کنیم حتما از قهوه های برزیلی خریداری کنید.

 

دمپایی لاانگشتی

برزیلی ها زندگی ساحلی دارند.پوشاک رنگارنگ می پوشند و دمپایی های لاانگشتی.به همین دلیل شما می توانید طیف وسیعی از مدل و رنگ را در این دمپایی ها پیدا کنید.

 

تابلو نقاشی

برزیل هنرمندان زیادی دارد که هنرشان را به تصویر در می آورند.شما تابلوهای بسیار زیبا و نفیسی را خواهید دید که هدیه ی بسیار مناسبی برای دوستانتان به شمار می روند.

 

مکواکا

در برزیل هم ظروف سنتی هنوز طرفدار دارد.مکواکا یکی از این ظروف است که هم به عنوان ظرف پخت و پز و هم به عنوان گلدان از آن استفاده می شود.

 

سنگ های قیمتی

حداقل برای تماشای این سنگ ها در برزیل باید وقت بگذارید.برزیل یکی از بزرگ ترین کشورها در زمینه ی تولید جواهرات و سنگ های ارزشمند است.شما می توانید تنوع بالایی از رنگ و طرح و هنر روی این زیورآلات را در برزیل ببینید.

 

لوازم بهداشتی

صابون در برزیل به وفور یافت می شود.قیمت و کیفیت آن بسیار مناسب است.از آن جا که مصرف لوازم بهداشتی در این کشور بسیار زیاد است ، شما می توانید انواع مرغوب ترین لوسیون ها و کرم های بدن را از این جا تهیه کنید.

 

بریگیدیرو

یک نوع شیرینی خیلی خوشمزه در برزیل ، بریگیدیرو هست.ابعاد این شیرینی ها کوچک است و به راحتی می توانید آن ها را به عنوان سوغات با خود به همراه آورید. مواد اصلی این شیرینی شیر، نارگیل، کاکائو و کره است. این شیرینی خوراکی سنتی برزیل است و در ریو و سائوپائولو به میزان فراوان تولید و عرضه می شود.البته باید توجه داشته باشید در بسته بندی مناسبی برای حمل و نقل هوایی قرار گیرد.

 

صنایع دستی سرامیکی

در برزیل ظرف ها و مجسمه های بسیار زیبا و بامزه ای از جنس سرامیک خواهید یافت.شما می توانید این مجسمه ها را به عنوان یادگار و سوغات خریداری کنید.ظروف سرامیکی سفید که با آبی منقوش شده اند از معروف ترین و مشهورترین آن هاست.

 

سفر هواییسوغاتیبرزیلسوغات برزیلسفر به برزیلراهنمای گردشگری

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد