سفر هواییآن چه در یک سفر اتفاق می افتد یک جا به جایی است که از محل فعلی به هر نقطه ی دیگری اتفاق می افتد.

زمانی که تصمیم به سفر تفریحی می گیریم ، گزینه های زیادی وجود دارند که باید به آن ها پاسخ دهیم.مثلا هوای کجا بهتر است؟کجا بهمان بیش تر خوش می گذرد؟با پولی که داریم کجا می توانیم برویم؟ و ...

اما در نهایت که تصمیممان قطعی شد و یک مقصد را برای خود انتخاب کردیم ، باید خودمان را به نقطه ی مقصد برسانیم.بسته به این که میان مبدا و مقصد ما دریا باشد یا خشکی  راه های حمل و نقل زمینی و دریایی متفاوتی را می توان انتخاب نمود.اما دراکثر مواقع فارغ از مرز زمینی یا دریایی ، حمل و نقل هوایی ممکن است!

هر یک از شیوه های حمل و نقل زمینی ، دریایی و هوایی ، معایب و مزایای خاص خود را دارند.مثلا تجربه ای که از طبیعت جاده ای با ماشین دارید را هیچ گاه با هواپیما کسب نخواهید کرد.در عوض سفر هوایی ، شما را زودتر به مقصد می رساند.

سفر با هواپیما ، تقریبا گزینه ی اول برای تمام مسافران است.مگر آن که در یک زمانی که برنامه ریزی کرده اید ، پرواز خاصی انجام نشود و یا بخواهید در هزینه ها صرف جویی کنید!اغلب هواپیما ها با داشتن چند کلاس از مهمانان خود پذیرایی می کنند.شما می توانید بسته به مبلغی که برای بلیط خود می پردازید ، خدمات ویژه ای را در هواپیما دریافت کنید.حتی اگر هزینه برایتان اهمیت نداشته باشد ، می توانید یک جت خصوصی کرایه کنید! 

در هواپیما ریسک خطرات سفر خیلی پایین تر می رود.شما زمان کم تری را صرف رسیدن به مقصد می کنید و در عوض می توانید از مقصدتان لذت ببرید.سفر با هواپیما نیازی برای به همراه داشتن وسایل پزشکی و خوراک خاص ندارید.آن جا از شما پذیرایی می کنند ، تجهیزات پزشکی از قبل آماده شده است.

سفرهای زمینی و دریایی ، به دلیل حوادث جاده ای بسیار پر ریسک و خطر می باشد.شما زمان بیش تری در جاده و یا آب ها خواهید ماند.و خودتان باید حواستان به تجهیزات و امکانات لازم باشد.

سفرهای هوایی ، معمولا گران تر تمام می شوند.چرا که شما ملزم به پرداخت هزینه ی بالاتری برای اخذ بلیط ، چمدان های خود(اگر از حد معینی بیش تر باشد) ، اخذ خدمات ویژه ، اخذ سالن لانژ برای پروازهای کانکت (چند مرحله ای) و ... می باشید.اما اگر هزینه برایتان مساله ای نداشته باشد و عاشق دریافت خدمات باشید ، سفر هوایی قطعا مناسب شماست.

 

سفر هواییبلیط هواپیماحمل و نقل هوایی

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد