سفری ارزان به کیشکیش یکی از جذاب ترین مکان های گردشگری نه تنها برای ما ایرانی ها نیست ، بلکه افراد زیادی از کشور های خارجی نیز از آن بازدید می کنند. احتمالا جزیره کیش جزو اولین انتخاب ها برای سفر می باشد. این جزیره جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی دارد. سفر به جزیره کیش ممکن است برای برخی از افراد با هزینه های سنگین تمام شود. قیمت بلیط هواپیما ، هزینه های اقامت و خورد و خوراک بیشترین هزینه های سفر را شامل می شوند. برخی افراد به دلیل هزینه های بالای سفر به کیش خود را از این نعمت محروم می کنند. اما باید توجه داشت با مدیریت صحیح و به موقع هزینه ها ، می توان سفری ارزان به کیش داشته باشیم. در این مقاله میخواهیم برخی راهکار هایی که می تواند به سفری ارزان به کیش منجر شود را به شما معرفی می کنیم. با صورگشت همراه باشید.

 

تور مسافرتی 

بدون شک سفر با تور یکی از روش های سفر ارزان به کیش می باشد. شما وقتی با تور سفر می کنید هزینه های سفر بین اعضای تور تقسیم می شود. بدین ترتیب هزینه های سفرتان به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد. به عنوان مثال قیمت تور کیش برای 3 شب از بین 740 هزار تومان تا یک میلیون تومان شروع می شود. کیفیت و امکانات محل اقامت و به طور کلی نوع خدمات ارائه شده دلیل متفاوت بودن قیمت های تور می باشد. صورگشت این افتخار را دارد تا با ارائه ارزان ترین تور های کیش ، سفری لذت بخش و خاطره انگیز برای شما به یادگار بگذارد.  

 

قیمت بلیط هواپیما 

قیمت بلیط هواپیما یکی از مهم ترین هزینه های سفر به کیش را تشکیل می دهد. شما نیز می توانید با دنبال کردن آفر و تخفیفات شرکت های هواپیمایی بلیط ارزان تهیه کنید. بلیط های چارتر می تواند دیگر راهکار این زمینه باشد. اگر می خواهید ارزان ترین بلیط های هواپیما را برای خود بخرید ، توصیه می کنیم مقاله چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریم را به طور کامل مطالعه نمایید. 

 

زمان سفر

طبق تجربه و آمارها نیمه اول سال مسافران بیشتری از جزیره کیش بازدید می کنند و نیمه دوم خلوت تر می باشد. بنابراین با کاهش تقاضای سفر و اقامت و درخواست سفر با هواپیما ، در پاییز و زمستان قیمت ها کاهش می یابد. شما نیز می توانید از این فرصت استفاده کرده و سفری ارزان به کیش داشته باشید. 

 

هزینه های اسکان

یکی از مزایای هتل های کیش طیف گسترده قیمت های آن می باشد. اگر قصد اقامت در هتل های کیش را دارید خوب است بدانید هزینه های هتل در کیش طیف بسیار زیادی را در بر می گیرد. به عنوان مثال هتل های ستاره و پانیذ و مارینا جزو هتل های ارزان و باکیفیت کیش هستند. قیمت برای یک شب از 150 هزار تومان برای اقامت در اتاق 2 نفره شروع می شود و تا شبی 4 میلیون و 500 هزار تومان برای اقامت در سوئیت چهار نفره امپریال بسیار متغیر می باشد. 

 

قیمت غذا

اگرچه رستوران ها در فصول کم بازدید سفر قیمت های کمی ارزان تر را ارائه می دهند ، اما به طور کلی قیمت غذا در جزیره کیش در رستوران های مختلف فرق چندانی نمی کند. اگر می خواهید در هزینه های خورد و خوراک خود صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید می توانید خودتان دست به کار شوید و در سوئیت یا محل اقامتتان که مجهز به آشپرخانه باشد ، غذا های دست پخت و خوشمزه ای درست کنید. همچنین می توانید غذا های محلی که نسبت به فست فود ها ارزان تر است تهیه کنید. 

 

 

اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید می توانید با استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین صورگشت در سریع ترین زمان ممکن و بدون دغدغه بلیط ارزانن و چارتر هواپیما تهران کیش را رزرو کرده و سفری ارزان قیمت را تجربه کنید.

 

سفری ارزان به کیشهزینه های سفر به کیشهزینه هتل در کیشاقامت در کیشمجله صورگشت

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد