رتبه بندی شرکت های هواپیمایی در ایراندر ایران شرکت های هواپیمایی مختلفی وجود دارد.هر کدام از این شرکت ها ، موفقیت های خاص خود را دارند.به عنوان مثال شرکت هواپیمایی معراج ، در زمینه ی عدم تاخیر و انجام به موقع پرواز بهترین شرکت هواپیمایی ایران است.

در ادامه ی بحث می خواهیم به رتبه بندی و مزایای هر شرکت هواپیمایی بپردازیم.

 

1-شرکت هواپیمایی ماهان

این شرکت در مجموع بهترین شرکت هواپیمایی ایران است.

شرکت هواپیمایی ماهان ، بسیاری از خدمات خود را از ایرلاین های خارجی الگوبرداری کرده است.این امر سبب شده است تا مسافران و توریست ها ترجیحا این شرکت را برای سفرهای هوایی خود انتخاب کنند.

 

2-شرکت هواپیمایی ایران ایر-هما

این شرکت قدیمی ترین شرکت هواپیمایی در ایران است.و در حال حاضر نیز بزرگ ترین شرکت هواپیمایی از نظر ناوگان هوایی می باشد.

 

3-شرکت هواپیمایی آتا

این شرکت هواپیمایی ، کم حادثه ترین شرکت هوایی از آغاز فعالیت خود بوده است.که هیچ کدام از این حوادث پیش آمده منجر به مرگ یا حادثه دلخراش نشده است.

 

4-شرکت هواپیمایی کیش ایر

مسلما یکی از معیارهایی که در سطح کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران و رتبه ی شرکت هواپیمایی تاثیرگذار است ، نوع و مدل هواپیما است.این شرکت هواپیمایی ، ناوگان هوایی پیشرفته و جدیدی دارد.

 

5-شرکت هواپیمایی قشم ایر

این شرکت از جمله شرکت هایی است که خدمات با کیفیت ارائه می دهد.البته شاید از جمله دلایلی که سبب شهرت این شرکت هواپیمایی شده است ، هواپیمای اختصاصی شرکت قشم ایر برای باشگاه پرسپولیس است.

 

6-شرکت هواپیمایی معراج

این شرکت همان طور که در مقدمه نیز بیان شد ، خوش قول ترین شرکت هواپیمایی ایران است.چرا که پرواز های این شرکت با تاخیر بسیار اندک نسبت به ساعت اعلام شده می باشد.هم چنین شرکت هواپیمایی معراج ، در زمینه ی تعمیرات هواپیما نیز بسیار قدرتمند و موفق عمل می کند.

 

7-شرکت هواپیمایی آسمان

این شرکت نیز از بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی در ایران است.این شرکت ناوگان هواپیمایی خود را گسترش داده و در زمینه ی رشد توانایی های فنی-عملیاتی پرسنل بسیار خوب وارد عمل شده است.

 

شرکت هواپیماییشرکت های هواپیمایی ایرانماهانایران ایرهماآتاکیش ایرقشم ایرمعراجآسمان

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد