خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان شیرازشیراز شهر عشق و زیبایی، سرزمینی است که همیشه زیباترین شهر توریستی ایران بوده است.  شیراز در منطقه کوهستانی زاگرس و مرکز سیاسی استان فارس است.  اطراف شیراز را کوه دراک، بمو، چهل مقام و بابا کوهی احاطه شده است. با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان صورتیک می توانید به این شهر زیبا سفر کنید.

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان می توان از عطر مطبوع بهارنارنج های شیراز لذت برد.  از این شهر زیبا که سرآمد فرهنگ و تاریخ است، دیدن کرد.  سفر به شیراز با هدف های متفاوتی صورت می گیرد. ما در این مقاله به معرفی مراکز گردشگری شیراز می پردازیم.

 

لیست اماکن گردشگری شیراز

اماکن گردشگری شیراز آنقدر تنوع دارد که هر گردشگری را شیفته خود می کند. مناطق گردشگری می توان در دسته های زیر معرفی کرد.

موزه هایی که تاریخ ایران را به نمایش می گذارند.

1-آرامگاه شاعران و مشاهیر شعر ادب و فارسی

2-مناطق مذهبی و تاریخی

3-باغ های مدهوش کننده تاریخی

4-مناطق گردشگری طبیعی

5- بازار و مراکز تجاری

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان صورتیک می توان از گوشه گوشه شیراز زیبا دیدن کرد.  دیداری که آرامش را به وجودتان تزریق می کند.

 

 موزه شیراز

1. موزه هفت تنان (موزه سنگ)

2.  موزه پاریس (کلاه فرنگی)

3.  موزه تاریخ طبیعی و تکنولوژی

آرامگاه شاعران و مشاهیر شیراز

سفربه شیراز با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان قیمت صورتیک شما را به مهد ادب و فرهنگ آشنا می کند و هم قدم شعر و فرهنگ پارسی می شوید. عاشقان ادبیات فارسی اشتیاق زیادی به بازدید از سعدیه، حافظیه و آرامگاه خواجوی کرمانی دارند.

 

اماکن مذهبی

شیراز علاو ه بر اماکن تاریخی و مشاهیر، از نظر مذهبی هم یک منطقه گردشگری به حساب می آید.  سالانه مسافران زیادی  آرامگاه فرزند امام موسی کاظم (ع) و برادر امام رضا (ع) را زیارت می کنند.  شما باخرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان می توانید از شاهچراغ و همچنین مسجد جامع عتیق ومسجد نصیرالملک دیدن کنید. این اماکن آیینه کاری ها و کاشی کاری های دست ساز و نفیسی دارند که بسیار دیدنی است.

 

اماکن  تاریخی

می توان از عظمت و قدمت وصف ناپذیر تخت جمشید با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان صورتیک دیدن کرد.  بازدید از تخت جمشید موجب پی بردن به تاریخ چندهزارساله ایران می شود. علاوه بر تخت جمشید اماکن باستانی زیادی که از دوره شکوهمند هخامنشیان و سایر دوره های تاریخی به جای مانده می توان بازدید کرد و تماشای عظمت ایران نشست.  ازجمله این اماکن می توان به  پاسارگاد، تخت جمشید، دروازه قرآن شیراز، گهواره دید، عمارت دیوانخانه شیراز، ارگ کریم خانی، حمام و بازار وکیل، نقش رستم، نقش رجب اشاره کرد.

 

باغ های مدهوش کننده تاریخی

شیراز باغ هایی زیبا با عطر بهار نارنج دارد که هوش از سر بازدیدکنندگان می برد. با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان صورتیک می توان به این باغ ها سر زد و از زیبایی هایشان لذت برد. با بازدید از این باغ ها، باغ قوام، باغ ارم، خانه زینت الملوک، باغ عفیف آباد، باغ نارنجستان قوام، باغ دلگشا، باغ جهان نما می توان از زیبایی وصف ناپذیر آن لذت برد.

 

مناطق گردشگری طبیعی شیراز

شیراز علاوه بر مناطق تاریخی، مذهبی و فرهنگی، مناطق گردشگری بسیار دیدنی دارد. با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان صورتیک به شیرازگردشگران خاص خود را دارد.

 چشمه شش پیر ازجاذبه های طبیعی شیراز است.  با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان صورتیک از جاذبه های طبیعی شیراز زیبا لذت برد.

دریاچه مهارلو که در 15 کیلومتری شیراز واقع است که از مکان های تفریحی اصلی استان فارس است.  این مکان فضایی است مناسب برای پرنده های مهاجر است.

 تنگ بستانک که در 120 کیلومتری از شیراز واقع شده است و در منطقه ای با نام کامفیروز قراردارد.  به دلیل پوشش گیاهی زیبا و تابستان های خنک و زمستان های برفی و زیبا به بهشت گمشده ایران معروف شده است.

 غار شاپور که به عنوان اسرار آمیز ترین غار ایران شناخته شده است در حوالی شهر بیشاپور واقع است.  در دهانه این غار مجسمه ای بزرگ قرار دارد که متعلق به دوره شاپور اول است.  این مجسمه دو کتیبه سنگی دارد که یکی نشان دهنده برپاسازی مجسمه و کتیبه دیگر ترجمه نقش رجب است.

 تنگ تیزاب که در 90  کیلومتری شیراز واقع است. این تنگه کنار رودخانه ای است که از کوه سپیدان سرچشمه می گیرد.  طبیعت کوهپایه ای این تنگه وصف ناپذیر است.

 

بازار و مراکز تجاری

شیراز بازارها و مراکز بسیاری ازجمله مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس، مجتمع آفتاب پارس، سرای مشیر و مجتمع خلیج فارس دارد.  با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان صورتیک و سفر به شیراز می توان از مجتمع خلیج فارس  که یک مجتمع تجاری و تفریحی است که رتبه ششم مراکز خرید را در خاور میانه دارد،.دیدن کرد.  فضای این مجتمع بسیار دیدنی است و مناسب برای  خرید و گردش است.  در این مجتمع بهترین برندهای جهان شعبه دارند وعلاوه بر آن شهربازی، رستوران و پارکینگ نیزدارد که باعث شده تا ساعات خوشی را در این مرکز بگذرانید.

از معروف ترین جاذبه های شیراز دروازه قرآن است که شهرت جهانی دارد. از سمت اصفهان که وارد شیراز می شوید طاقی بزرگ وجود دارد که به دروازه قرآن شهرت دارد. علت آن قرآنی است که در بالای آن به دستور عضدالدوله دیلمی قرار داده شده است تا مسافران و گردشگران به سلامتی از آن بگذرند. در گذشته شیراز شش دروازه داشته که فقط از آن دروازه قرآن باقی مانده است.

اگر قصد سفر به شیراز دارید می توانید با سامانه رزرواسیون آنلاین صورتیک خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزان داشته باشید. علاوه بر آن برای اقامت مشکلی نخواهید داشت چراکه محل اقامت خود را نیز با سامانه رزرواسیون آنلاین صورتیک می توانید رزرو کنید.

 

 


خرید اینترنتی بلیط هواپیماخرید اینترنتی بلیط هواپیما ارزانخرید بلیط هواپیما ارزانشیراز

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد