بهترین شرکت های هواپیمایی جهان در سال 2019مطابق هر ساله موسسه تحقیقاتی اسکای تراکس فهرست بهترین ایرلاین های سال 2019 را نیز منتشر کرده است. این نتایج بر اساس آرای مشتریان انتخاب می شود. معیار رتبه بندی در این فهرست کیفیت و استاندارد های خدماتی ارائه شده ، می باشد. قطر ایرویز در سال 2019 توانست رتبه اول را در این فهرست از آن خود کند. این شرکت هواپیمایی پیش از این توانسته بود در سال های 2011 ، 2012 ، 2015 و 2017 این جایگاه را آن خود کند. در این مقاله قصد داریم بهترین ایرلاین های سال 2019 را معرفی کنیم. با صورگشت همراه باشید.

 

1 - قطر ایرویز  |  Qatar Airways

همان طور که گفته شد قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی در سال 2019 انتخاب شد. در مدت زمان نسبتاً کوتاهی ، پرواز های شرکت هواپیمایی قطر ایرویز به بیش از 140 نقطه در سراسر جهان افزایش یافته است و سطح خدمات ممتازی را ارائه می دهد. شبکه قطر ایرویز مقاصد تجاری و تفریحی را در سراسر اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا ، آسیا اقیانوسیه ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی دربر می گیرد. این شرکت توانست جوایز بهترین کلاس تجاری یا همان بیزینس کلاس و صندلی های بیزینس کلاس را از آن خود کند. 

 

2 - سنگاپور ایرلاین  |  Singapore Airlines

شرکت هواپیمایی سنگاپور یکی از مشهورترین برند های مسافرتی در سراسر جهان است. سنگاپور ایرلاین جوان ترین ناوگان های هواپیما در جهان را در اختیار خود دارد و با پوشش شبکه گسترده در شش قاره ، یکی از مشهور ترین برند ها در سطح بین المللی است که استانداردهای بالایی از مراقبت و خدماتی را که مشتریان انتظار دارند را ارائه می دهد. شرکت هواپیمایی سنگاپور موفق به دریافت جوایز بهترین خدمه کابین جهان ، بهترین هواپیمایی در آسیا ، بهترین کلاس اول دنیا و بهترین کرسی درجه یک جهان در سال جاری شد.

 

3 - آنا آل نیپون ایرویز |  ANA All Nippon Airways

ANA All Nippon Airways بزرگترین شرکت هواپیمایی در ژاپن است. آنا که در سال 1952 تأسیس شد ، به حدود 80 مسیر بین المللی و بیش از 110 مسیر داخلی پرواز می کند. آنا از سال 1999 عضو اتحاد ستارگان است. آنا یکی از مشتریان پروپاقرص بوئینگ 787 می باشد. ANA All Nippon Airways جوایز بهترین خدمات فرودگاهی جهان ، بهترین پذیرایی بیزینس کلاس در جهان ، بهترین کلاس تجاری در آسیا و بهترین کارکنان هواپیمایی در ژاپن امسال را به دست آورد.

 

4 - کاتای پسیفیک ایرویز  |  Cathay Pacific Airways

هواپیمایی کاتای پسیفیک مستقر در هنگ کنگ مستقر می باشد و در آسیا ، آمریکای شمالی ، استرالیا ، اروپا و آفریقا ، با استفاده از یک ناوگان با داشتن نزدیک به 200 هواپیما ، خدمات مسافر و بار را به بیش از 200 مقصد ارائه می دهد. کاتای پسیفیک عضو بنیانگذار اتحاد جهانی وان ورلد است. کاتای اقیانوس آرام در سال گذشته رتبه های بالایی از نظر فناوری و ایمنی کسب کرده است.

 

5 - امارات  |  Emirates

هواپیمایی امارات که در سال 1985 فقط با دو هواپیما تأسیس شد، هم اکنون دارای بیش از 230 هواپیما است و به بیش از 140 مقصد در بیش از 80 کشور جهان پرواز می کند. شبکه امارات به طور مداوم در حال گسترش است و بیش از 1500 پرواز هر هفته در مسیر دبی و به مقصد شش قاره پرواز می کند. هواپیمایی امارات توانست بهترین جایزه سرگرمی های حین پرواز را از آن خود کند. 

 

6 - اوا ایر  |  EVA air

اوا ایر در سال 1989 تاسیس شد و عضو Star Alliance است. EVA به یک شبکه جهانی خدمات می دهد که آسیا و سرزمین اصلی چین را به اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه متصل می کند و بیش از 60 مقصد تجاری و توریستی را پیوند می دهد. مقر اصلی EVA در فرودگاه بین المللی Taoyuan در تایوان فعالیت می کند. شرکت EVA Air امسال جوایز بهترین پاکیزگی کابین هواپیمایی و بهترین پذیرایی را در کلاس اکونومی در دنیا را به دست آورد.

 

7 - هاینان ایرلاینز  |  Hainan Airlines

هاینان ایرلاینز در ژانویه سال 1993 در استان هاینان چین تأسیس شد. در پایان ژوئن سال 2018 ، هواپیمایی هاینان و شرکتهای تابعه آن بیش از 400 هواپیما در ناوگان خود و 24 شرکت شعبه داشتند. شبکه هواپیمایی هاینان ، نقاط بسیاری در آسیا را پوشش می دهد و تا اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه جنوبی گسترش می یابد. خطوط هوایی هاینان جوایز بهترین هواپیمایی در چین ، بهترین کارمندان هواپیمایی در چین و بهترین امکانات کلاس تجاری جهان در سال جاری را کسب کرد. 

 

8 - کانتاس ایرویز  |  Qantas Airways

کانتان که در سال 1920 تأسیس شد ، حامل پرچم استرالیا و عضو موسسه اتحاد هواپیمایی وان ورلد است. هم اکنون کانتاس بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی و بین المللی استرالیا است. امسال کانتاس جوایز بهترین کلاس های فرست کلاس و بیزینس را در منطقه استرالیا و اقیانوس آرام کسب کرد.

 

9 - لوفت هانزا  |  Lufthansa

لوفت هانزا بزرگترین شرکت هواپیمایی در آلمان و یکی از پنج عضو موسسه Star Alliance است. قطب اصلی لوفت هانزا فرودگاه فرانکفورت است و فرودگاه مونیخ قطب اصلی خطوط هوایی است. لوفت هانزا امسال جوایز بهترین هواپیمایی اروپا و بهترین فرست کلاس اروپا را کسب کرد.

 

10 - هواپیمایی تایلند  |  Thai Airways

Thai Airways حامل پرچم تایلند است که در سال 1988 به وجود آمده است. تایلند ایرویز عضو موسسه Star Alliance است. تایلند ایرویز و شرکت های تابعه آن با استفاده از 90 هواپیمای ناوگان خود به 37 مقصد در 37 کشور جهان پرواز می کند. شعار شرکت "نرم مثل ابریشم" یک نام تجاری کلیدی است. تایلند ایرویز امسال جوایز بهترین کارکنان هواپیمایی در آسیا را کسب کرد. 

 

بهترین ایرلاین های جهانبرترین شرکت های هواپیمایی دنیاقطر ایرویزسنگاپور ایرلاینهواپیمایی اماراتصورگشت

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد