با ویگو بیشتر آشنا شویدپیشتر در مجله صورگشت مقاله ای تحت عنوان "درباره سپهر 360 بیشتر بدانید" منتشر  کردیم. در آن مقاله سپهر 360 و نحوه عملکرد آن را بررسی کردیم. Wego.com یک نمونه سایت خارجی است که مشابه عملکرد سپهر 360 را دارد. wego.com یک موتور جست و جوگر است که این امکان را به کاربران می دهد تا به صدها پرواز ، هتل و ارائه دهندگان سفر آنلاین دسترسی داشته باشند و هر نوع اطلاعات مسافرتی که مورد نیازشان است را کسب کنند. 

 

ویگو در سال 2005 در سنگاپور تاسیس شد. در سال 2013 ، ویگو دومین دفتر مرکزی خود را در دبی افتتاح کرد. ویگو همچنین دارای دفاتر محله ای در مصر ، بنگلور و جاکارتا است. Wego در 6 قاره ، 59 کشور ، 58 ارز و به 22 زبان در دسترس است. 

در حال حاضر  Wego موتور جستجوی پیشرو در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است. ویگو ، سرویس های مسافرتی بیش از 700 وب سایت را به ترتیب ارزان ترین آن ها در اختیار شما قرار می دهد. گزینه های پرواز و هتل برای این وبسایت در دسترس هستند. با انتخاب مبدا ، مقصد ، زمان پرواز و یک طرفه یا دو طرفه بودن پرواز و زدن دکمه جستوجو می توانید به سرویس های بیش از 700 وب سایت دسترسی داشته باشید. یکی از قابلیت های خوب ویگو نظرات کاربران در مورد هتلی که اقامت کرده اند می باشد. شما نیز می توانید با مشاهده نظرات کاربران، تصمیم های بهتری در این زمینه بگیرید. خاطرات کاربران در هتلی که اقامت داشته اند می تواند در تصمیم گیری شما تاثیر گذار باشد. از دیگر قابلیت های ویگو داشتن نقشه تمام پرواز های پیشنهاد شده است که زمان سفر و شهر هایی که از آن ها عبور خواهید کرد را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. از قابلیت های دیگر ویگو ، نشان دادن اطلاعات مربوط به مسافت دو شهر ، تعداد ایرلاین های بین مبدا و مقصد ، ایرلاین های محبوب بین مبدا و مقصد و مدت زمان پرواز می باشد. 

 

لازم به ذکر است wego.com برای آی پی های ایران تحریم بوده و برای استفاده از خدمات این وب سایت باید از نرم افزار های تغییر آی پی استفاده کنید. 

توجه : هرگز از طریق این سایت خرید بلیط و رزرو هتل انجام ندهید. هدف ما از نوشتن این مقاله معرفی یک سرویس مسافرتی و مشاهده قیمت ها و نظرات کاربران است تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید. 

 

صورگشت با ارائه بهترین و متنوع ترین بلیط های چارتر هواپیما این اطمینان را به کاربران می دهد که به هر کجای ایران و جهان که قصد سفر داشته باشید ، می توانید با خیالی آسوده ارزان ترین بلیط های هواپیما را برای خود رزرو کنید. 

 

ویگو چیستموتور جست و جوگر ویگوویگو چیست و چگونه کار می کندمجله صورگشت

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد