کفش مناسب سفرپا قلب دوم ماست.بنابراین باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.سفر هم که می رویم دلمان نمی خواهد یک گوشه بنشینیم.معمولا از صبح تا شب به گردش و خرید و تفریح می رویم.تمام مدت پاهایمان دارد کار می کند!ظلم است که به فکرشان نباشیم.پاهایمان باید تمام روز آن قدر راحت باشند که فردا هم بتوانیم ادامه ی تفریحات را برویم !

آن چه که بیش تر از همه روی پاها و سلامت آن تاثیر می گذارد ، کفش های ما هست.لباسی که همیشه بر تن پاهایمان است.کفش ها باید خیلی راحت باشند.

می خواهیم چند توصیه داشته باشیم تا بتوانیم بهترین جفت کفشهایمان را برای سفر در چمدان بگذاریم.

کفش های نو را برندارید.

سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که تا به حال پایتان کرده اید.کفش های نو ممکن است خشک تر باشند و برای چند بار اول ، پاهایتان را زخم کنند.حتی اگر کفش های نوتان را دوست دارید ، توصیه می کنیم چند دفعه بپوشید تا از میزان راحتی آن مطمئن شوید.

کفش های راحتی انتخاب کنید.

بهتر این است که به استایل راحتی فکر کنید.اگر دقت کنید اغلب توریست ها استایل راحتی دارند.استایل رسمی و کلاسیک اصلا مناسب سفرگردی نیست!مگر آن که به مقاصد خاصی سفر کنید.مثلا مسلما توصیه ی ما این است که برای حضور در یک قرارداد کاری ، کت و شلوار رسمی و کفش های چرم بپوشید.اما در غیر این صورت راحت ترین لباس هایتان را انتخاب کنید.

آب و هوا را در نظر بگیرید.

پیش از سفر باید آب و هوای چند روز آینده در مقصدتان را بخوانید.شما ممکن است نیاز داشته باشید تا چکمه های خود را هم بردارید.یا این که بخواهید صندل های گل گلی را هم در چمدانتان بگذارید.

بیش تر از یک جفت کفش بردارید.

همیشه به بردن یک جفت کفش بسنده نکنید.ممکن است کفشتان خراب شود ، یا کثیف شود.اگر نمی خواهید دنبال تعمیر کفش در مدت سفرتان باشید ، بیش تر از یک جفت کفش بردارید.مخصوصا اگر قصد دارید تا به اماکن تفریحی بروید ، حتما این توصیه را جدی بگیرید.

توصیه های پزشکی را جدی بگیرید.

اگر شما از جمله افرادی هستید که به توصیه ی پزشکتان ازنوع خاصی از کفش استفاده می کنید یا تجهیزات خاصی را باید در کفشتان داشته باشید ، در طول سفر نیز تمام این موارد را رعایت کنید.بالشتک های طبی ، کفی های طبی سیلیکونی ، پدهای مخصوص خودتان را بردارید و در سفر نیز استفاده کنید.

جوراب متناسب با کفشتان را بردارید.

انتخاب جوراب مسلما یکی دو تا نیست.جوراب ها باید به سرعت تعویض شوند.مخصوصا در هنگام سفر ، شما نیاز دارید تا چند جفت اضافه تر با خودتان به همراه داشته باشید.زیرا ممکن است محل مناسبی برای شست و شو و خشک کردن لباس نداشته باشید.

سعی کنید جوراب هایی را انتخاب کنید که با کفش هایتان سازگاری کامل دارد.مسلما جوراب های خیلی کلفت توصیه نمی شوند مگر این که به دلیل دمای هوا چنین انتخابی را داشته باشید.

 

کفش در سفرانتخاب کفشچمدان

  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد