درباره ما


روزانه افراد زیادی به سفر می روند چه برای تعطیلات چه برای کار اما نقطه مشترک آنها سفر است که به جزء جدایی ناپذیر زندگی انسانها تبدیل شده است. در این راستا آژانس خدمات مسافرتی صورگشت شرق در سال 1389فعالیت خود را آغاز کرد. در این سال ها همیشه رضایت مشتریان ملاک کار ما بوده است. از طرفی با گسترده شدن تقاضاها و سفرهای هوایی و ورود به دنیای تکنولوژی سامانه رزرواسیون آنلاین صورتیک را راه اندازی کردیم که مسافران سریع تر و راحت تر بتوانند به خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتری و سیستمی دسترسی پیدا کنند.

در حال حاضرمسافران می توانند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی بلیط هواپیما را از صورتیک انجام دهند.

یکی از معتبرترین سامانه های فروش اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی هستیم که با ارائه خدمات نوین و با کیفیت ارزانترین قیمت ها را به مشتریانمان پیشنهاد میدهیم.ویژگی متمایز کننده ما برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایر آژانس ها بازگشت وجه در صورت کنسلی در هر ساعت از شبانه روز است که مسافر می تواند با کمترین هزینه کنسلی، مبلغ را همان لحظه دریافت کند.

همچنین ما عضو انجمن شرکت های هواپیمایی ایران و دارای نماد حقوق مسافر و نماد cao.ir از سازمان هواپیمایی کشوری هستیم. با امید بر خدا و تکیه بر نوانایی هایمان سعی می کنیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 


  • پشتیبانی :05632457102
  • پشتیبانی :09351600466
  • آدرس :بیرجند بلوار معلم خیابان فردوسی پلاک 32
  • ایمیل :info[at]tkt30[dot]com
تمامی حقوق این سایت متعلق به می باشد